5 دلیل برای داشتن یک وبسایت واکنش گرا

در طول سالها، همگی ما به طور روز افزون از اهمیت حضور آنلاین در شکل یک وبسایت آگاهی یافته ایم. مخصوصا و کسب و کارها باید از داشتن یک وبسایت خوب و با طراحی خوب اطمینان حاصل کنند تا به جای اینکه عقب بیفتند، بتوانند بر یک اساس منطقه ای، ملی، یا جهانی رقابت کنند.
با این وجود، در حالی که بسیاری از کسب و کارها برای پیشرفت شرکت های خود، وبسایتهایی به راه انداخته اند، هنگامی که نوبت به داشتن وبسایت واکنش گرا می رسد، بسیاری به سختی به خود تکانی می دهند. همانطور که در زمان معرفی وبسایتهای استاندارد نیز چنین شد، بسیاری از کسب و کارها نگران داشتن سایت واکنش گرا بوده و نسبت به ارزش سرمایه گذاری زمانی و پولی در آن مطمئن نیستند.

 

 

چرا شما برای کسب و کار خود نیاز به داشتن یک سایت واکنش گرا دارید
دلایل متعددی وجود دارد که نشان می دهد داشتن یک وبسایت واکنش گرا چقدر مهم است و به همین خاطر، شرکت ها نیاز دارند اولین گام را بردارند-همانطور که سالها پیش در مورد وبسایت های استاندارد چنین کردند. در اینجا تعدادی از دلایل کلیدی برای حیاتی بودن داشتن یک سایت واکنش گرا را ذکر می کنیم:
استفاده روز افزون از ابزارهای همراه: در طول سالیان اخیر، مقدار و استفاده از ابزارهای همراه مانند تلفن های هوشمند و تبلت مثل موشک بالا رفته است. علاوه بر این، با وجود استفاده روز افزون مردم از این وسایل برای آنلاین شدن، مرور وبسایت ها، خرید، و غیره انتظار می رود این رویکرد در سالهای پیش رو ادامه باید. با توجه به این موضوع، اطمینان از اینکه وبسایت شما واکنش گرا بوده و قابلیت انطباق با این ابزارها را دارد به شکل فزاینده ای اهمیت پیدا کرده است.

 

از دست ندادن یک نسل: امروزه بسیاری از مشتریان زمان بیشتری را برای مرور اینترنت روی گوشی های خود می گذارند تا کامپیوترهای رومیزی. ناتوانی در داشتن یک سایت واکنش گرا به این معنی است که ممکن است نسلی از کاربران بالقوه را از دست بدهید.

افزایش حرفه ای گری: اکنون تمامی شرکت های بزرگ و کسب و کارهای شناخته شده وبسایت های واکنش گرا دارند. با اطمینان از اینکه سایت شما نیز واکنش گرا است می توانید تصویری بسیار حرفه ای تر برای مشتریان جدید و فعلی خود به نمایش بگذارید.

تحت تاثیر قرار دادن گوگل: چند ماه قبل، گوگل اعلام کرد که وبسایتهایی که واکنش گرا هستند از نظر رتبه بندی مورد التفات بیشتری قرار می گیرند. اطمینان از اینکه سایتی واکنش گرا دارید می تواند رتبه شما را بهبود ببخشد.
 
در دسترس قرار دادن بیشتر خدمات و کالاهای شما: با کسب اطمینان از واکنش گرا بودن وبسایتتان می توانید خدمات و کالاهای خود را بسیار بیشتر در دسترس قرار دهید. این اثری مثبت و بزرگ بر موفقیت کلی کسب و کار شما خواهد داشت و به افزایش آگاهی از شرکت یا برند شما و بهبود فروش کمک خواهد کرد.

در حالیکه واکنش گرا کردن وبسایت شما ممکن است نیاز به یک تزریق پول اولیه داشته باشد-از آنجایی که این کاری است که باید به صورت حرفه ای انجام شود-شما خواهید دید این سرمایه گذاری در طولانی مدت خرج خود را در خواهد آورد.

 

 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما