با Joomla یک سایت عضویت موفق بسازید

اعضای شما چه می خواهند؟ مهم است که آنچه که اعضای شما می خواهند را ارائه دهید، نه آنچه که نیاز دارند. با من بمانید و من آن را توضیح خواهم داد.
در طول این دوره از این سری ما بحث کردیم که چرا شما باید یک سایت عضویت داشته  باشید، چگونه شما ممکن است آن را تشکیل دهید، اشتباهاتی که باید از آنها خودداری کنید و برخی سناریوهای استفاده خاص از سایت های عضویت. با این حال، اگر سایت شما موفق نباشد، هیچ کدام از این موارد اهمیتی ندارند.

عضویت جوملا

 

دو سطح تقاضا

سطح اول - سطح اول بیشتر از مجموعه ای از اولویت ها می باشد. آیا اعضای شما ویدئو را به صوت ترجیح می دهند؟ آیا آنها واقعا به ساختن یک انجمن اهمیت می دهند ( در غیر اینصورت، چرا ساعت ها وقت صرف CB یا Jomsocial می کنند در حالی که شبکه اجتماعی شما را کنار هم قرار می دهند، در حالی که اهمیتی به شرکت کردن در آن نمی دهند؟) در مورد نسخه های PDF مقالات چطور؟ قالب های ارسال محتوا، ارائه های کوچکی با آزمون ها، همه در یک مقاله طولانی، تقسیم شده در طول زمان یا یک باره در دسترس قرار می گیرد؟ لیست احتمالات همچنان ادامه دارند. برخی اولویت ها را شما می توانید از طریق شناخت حضار خود به دست آورید و برخی از آنها از طریق آزمون و خطا به دست خواهند آمد.


سطح دوم - سطح عمیقتری از تقاضاها وجود دارد... بیشتر از یک خواسته ی هدف نهایی. در این سطح، اگر شما به خوبی به آن بپردازید، می توانید کاری کنید که اعضای شما برخی از خواسته های سطح 1 را برای خواسته بزرگتری در سطح 2 کنار بگذارند. برای مثال، عضو شما ممکن است به طور کلی از آزمون دادن متنفر باشد، اما آنها گواهینامه ای را که از شما می خواهند را، طلب می کنند، به منظور کسب آن گواهینامه، آنها باید نشان دهند که اصول را می دانند. از این رو، این آزمونی است که آنها می خواهند که در آن شرکت کنند.
خواسته هایشان را به آنها بدهید، نه نیازهایشان را می دانم که برخی از شما در حال حاضر می گویید که " نه من به آنها آنچه می خواهند را نمی دهم. در عوض، به آنها آنچه نیاز دارند را خواهم داد زیرا برای آنها خوب است و باید آن را بخواهند." فرض آن عالی است اما شما احتمالا در واقعیت آنقدر در سایت عضویت خود موفق نخواهید شد.


البته شما می توانید بعد از اینکه به شما اطمینان کردند، کمی از نیازهای آنها را به آنها بدهید، اما بهتر است که آن را بعنوان انجام چیزی که آنها می خواهند، مبدل کنید. برای مثال، عضو شما در گروه افراد دارای اضافه وزن است. شما می دانید که آنها باید کالری دریافتی خود را کاهش دهند و کالری بیشتری در طول ورزش بسوزانند. اما اگر شما به آنها بگویید که Quarter-Pounderهای روزانه را که با پنیر و سیب زمینی سرخ کرده است را بیخیال شوید، به خوبی پذیرفته نخواهد شد. با این حال، اگر شما بگویید، "ما روش هایی داریم که شما می توانید از خوردن غذای مورد علاقه خود لذت ببرید و وزن کم کنید"، شما توجه آنها را جلب خواهید کرد زیرا به آنها آن چیزی را داده اید که می خواستند.


حرف آخر این است که کلید اصلی داشتن یک سایت موفق دانستن و تحقق خواسته های اعضایتان است (با "تحقق نیاز"کمی مبدل که با اندازه گیری های خوب به آن پرداخته شده است).
Joomla تمام ابزاری که شما برای انجام هر کاری به آن نیاز دارید را دارد. تعداد زیادی از افزونه های عضویت (مانند JoomFuse)، افزونه های LMS، افزونه های انجمن، که درون و بیرون JED در دسترس هستند، در آن وجود دارد. و با امنیت ملی Joomla، شما می توانید با حفظ حریم خصوصی پرسنل و کارمندانتان احساس راحتی کنید.

 

 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما