چرا جوملا را برای وب سایت تجارت الکترونیکی خود انتخاب کنید

در حالی که سیستم‌های مدیریت محتوا، بار مرتبط با ساختِ یک وبسایت، بویژه در خصوص یک مورد تجارت الکترونیکی را کاهش می‌دهند، انتخاب سیستم درست به خودی خود اصمیمی بسیار سخت است.  سه سیستم مدیریت محتوایی که هر کارآفرین تجارت الکترونیک باید مدنظر قرار دهد در دنیای سیستم‌های مدیریت محتوا بسیار معروفند و کارآفرینان تجارت الکترونیک معمولا در پایان یکی از این سه سیستم را برای وبسایتشان انتخاب می‌کنند. جوملا به دلیل عملکردش، آسانی استفاده از آن، انعطاف‌پذیری و توانایی‌اش برای انتقال یک تجربه تجاری آنلاین کامل بهترین آنهاست.

 

جوملا  وبسایت تجارت الکترونیک

 

بنابراین چرا جوملا باید انتخاب سیستم مدیریت محتوای شما باشد

جوملا میانه وردپرس و دورپال است. به پیچیدگی دورپال نیست ولی این توانایی فوق‌العاده را برای مدیریت عملکردهای پیچیده برای یک وبسایت تجارت الکترونیکی دارد، بعلاوه ویژگی‌های ضروری برای یک وبسایت غیرمعمولی پیشنهاد می‌دهد. در اینجا پنج دلیل محکم در راستای اینکه شما جوملا را برای وبسایت تجارت الکترونیک خود انتخاب کنید آورده می‌شود.


امنیت بیشتر

جوملا در لایه‌های امنی ساخته شده است که وبسیات تجارت الکترونیک شما را در برابر تهدیدات امنیتی غیرآسیب‌پذیر می‌کند. از محافظت CSRF گرفته تا جلوگیری از دیگر آسیب‌پذیری‌های شناخته‌شده، جوملا در همه آنها برترین است. جدا از این، شما دارای الحاقاتی هستید که به شما کمک می‌کند تا امنیت وبسایت را بالا ببرید. این الحاقات به شما اجازه می‌دهد تا مانع امنیتی اضافی به شکل کپچاها، حفاظت از تزریقات SQL، حملات XSS و بیشتر از آن صورت دهید. از آنجایی که وبسایت‌های تجارت الکترونیک، با اطلاعات حساسِ مشتری بصورت روزانه روبرو هستند، این خصوصیات به کمک می‌ایند تا تراکنش‌های امن بر روی وبسایت صورت پذیرد.


خصوصیات شگفت‌آور

این مورد نکته کلیدی در فروش جوملاست. گستره وسیع خصوصیات آن که به شما امکان می‌دهد تا تقریبا هرکاری را با فروشگاه‌تان صورت دهید. لیست‌های کنترل دسترسی ریز به ریز به شما اجازه می‌دهد تا گروه‌های (مشتری) کاربر متفاوت را به سادگی مدیریت کنید. شما می‌توانید به یک خرده فروش و یک تاجر تمام عیار بر روی وبسایتی یکسان بفروشید. مدیریت محتوای قدرتمند با فرا-مدیریت درنظرگرفته شده درونی به شما مزیت بیشتری در SEO می‌بخشد. شما مجبور نیستید تا بر روی افزونه‌های اضافی تکیه کنید چرا که جوملا خودش یک پلتفرم عالی به شما پیشنهاد می‌دهد.


توانایی‌های چندزبانی

یک مزیت بزرگ دیگر توانایی چند‌زبانی است. در اقتصاد جهانی‌شده، تجارت‌ها مشتریانی از سراسر دنیا را هدف قرار می‌دهند. شما می‌توانید یک فروشگاه آنلاین چندزبانی در قیاس با دیگر پلتفرم‌های سیستم مدیریت محتوا بسازید. همچنین شما می‌توانید با توجه به حمایت جوملا از چندین زبان، وبسایت‌هایی به هر زبانی را میزبانی کنید. ویژگی‌ها نامحدودند.


هزاران الحاقات شخص ثالث

می‌خواهید ویژگی عضویت به وبسایت خود اضافه کنید؟ مشکلی نیست. نیاز دارید تا کمک‌های مالی بپذیرید؟ بله، شما می‌توانید. نیاز دارید تا بلیط بفروشید و برای رویدادهایتان رزرو قرار دهید؟ در اختیار شماست. سیستم مدیریت محتوا بیش از 8000 افزونه برای بسط عملکردِ وبسیات شما دارد. بهترین از همه، بسیاری از این افزونه‌ها مجانی هستند و بخوبی حمایت می‌شوند. توسعه‌دهندگان، به طور پیوسته افزونه‌ها و مدول‌های جدیدی را به ارمغان می‌آورند که می‌تواند مدیریت یک وبسیات تجارت الکترونیکی را راحت و بدون هیچ زحمتی گرداند.
یک چیز دوست‌داشتنی دیگر در مورد جوملا، دسته‌های از قالب‌های شگفت‌انگیز در دسترس در بازار است. و برای هر نوع تجارت الکترونیکی این قالب‌ها طراحی شده‌اند. بهترین بخش آن است که تمامی این قالب‌ها نیازی نیست تا به ازایشان پرداختی صورت گیرد. تعداد بسیار زیادی قالب‌های رایگان وجود دارد اگر شما بودجه محدودی دارید.


یک جمع دوستانه و پاسخگو

در طولِ ساختنِ وبسایت‌تان، شما به کمک نیاز دارید. با جوملا، به آسانی این کمک را دریافت می‌کنید. انجمن جوملا یک انجمن درخشنده و پاسخگو است و شما می‌توانید سرعت یادگیری‌تان را به آرامی شتاب بخشید. شما متخصصان زیادی بر روی فروم‌ها دارید، کسانی که توصیه، هک و راه‌حل‌های سودمندی به اعضای جدید درباره آنکه چگونه تجارت‌شان را بر روی جوملا نصب کنند، ارائه می‌دهند. انجمن تقریبا بزرگ است و شما می‌توانید کمک بزرگی برای مسائل مرتبط با جوملا دریافت دارید.
ساختنِ وبسایتِ تجارت الکترونیک خود را به همراه دوست‌داشتنی‌ترین سیستم محتوای مدیریت در سراسر جهان آغاز کنید.

 

 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما