اشتباهات در توسعه برنامه های ios

5 اشتباه بزرگ در توسعه برنامه iOS که باعث نابودی درآمد شما می شود

کسب درآمد تقریباً  هدف نهایی برای هر برنامه نویس iOS  می باشد، اما در طول طراحی و فرآیند طراحی ، برنامه ریزی لازم نیاز است...

رسیدن به یک هدف فقط به اندازه استراتژی موجود برای دستیابی به آن اهداف مفید است. می توانید از برنامه های ساخته شده  و حتی برنامه نویسان با تجربه  در هنگام برنامه نویسی استفاده کنید  . اگر اشتباهات در توسعه برنامه را مرتکب شده اید ، آنها را به راه حل هایی برای بهبود درآمد حاصل از برنامه iOS خود تبدیل کنید.

 

1. ایجاد برنامه برای یک  پلتفرم متناسب با همه اندازه ها

به نظر می رسد احتیاج به یادآوری برنامه های کاربردی iOS برای یادآوری برنامه نویسی iOS است تا آن را در iOS محور نگه دارد ، اما این بزرگترین و رایج ترین اشتباه است. قبل از توسعه برنامه خود ، باید طرحی داشته باشید که بر ساخت آن برای پلتفرم iOS متمرکز باشد. به نظر می رسد وقتی یک برنامه برای چندین سیستم عامل به طور همزمان ساخته می شود ، یا وقتی برنامه نویس نتواند تفاوت بین سیاست های کسب درآمد برای iOS و Android را درک کند ، این اشتباه به وجود می آورد.

طراحی برای چندین پلتفرم به طور هم زمان: اگر به طور همزمان روی بیش از یک پلتفرم متمرکز شوید ، نقاط قوت و ضعف پلتفرم iOS را کاهش می دهید. هنگامی که توسعه خود را به طور همزمان به یک سکو اختصاص می دهید ، تمام نتیجه نهایی سریعتر خواهد بود و ویژگی هایی متناسب با این سیستم عامل را دارند. این امر باعث می شود تا کاربران به سمت بهتری هدایت شوند.
در هنگام برنامه ریزی برای درآمدزایی ، با همه سیستم عامل ها یکسان رفتار کنید: بنابراین شاید شما بدانید که چگونه یک اپلیکیشن کاربر پسند طراحی کنید که از تمام ویژگی های سیستم عامل های مختلف استفاده کند ، اما می توانید در مورد سیاست های کسب درآمد زمان زیادی را از دست بدهید. همانطور که در مورد توسعه برنامه iOS اعمال می شود ، اپل محدودیت ها و دستورالعمل های زیادی را در اختیار دارد که همراه با پلتفرم اختصاصی آنها است ، اما همچنین در هنگام کسب درآمد ، مزایای زیادی دارد.

2. تخفیف

توسعه دهندگان برنامه iOS گاهی اوقات هنگام تمرکز روی کسب درآمد ، تمرکزشان روی هدف بزرگتر را از دست می دهند - شما می خواهید کاربرانتان را برای موفقیت در کسب درآمد از یک برنامه درگیر کنید. داشتن یک برنامه خوب  فقط بخشی از روند کار است. کاربران شما می خواهند چیز های بیشتری را در  محتوای شما مشاهده کنند . حتی اگر  استراتژی و تکنیکی در  آنجا وجود برای تبلیغ شما وجود نداشته باشد .اصول اولیه را رعایت کنید و مطمئن شوید که برنامه شما محتوای و کیفیت لازم را دارد.

3. عدم درک تبلیغات

دو اشتباه وجود دارد که اثر بخشی شما را در تبلیغات برنامه iOS از بین می برد:

عدم برنامه ریزی برای تبلیغات در حین توسعه: اندازه گیری و تحلیل ها به شما کمک می کند تا در مرحله طراحی  برنامه برای تبلیغات خود برنامه ریزی کنید. این بدان معناست که وقتی تبلیغات اماده می شود ، در نمایش و محتوای برنامه مشکی ایجاد نمی کند.


کمبود خلاقیت: آگهی طراحی شده برای تکمیل استایل برنامه ، تجربه کاربر پسند تر و یکنواخت تری ایجاد می کند. از طرف دیگر ، عدم تطبیق تبلیغات با برنامه و استفاده از بنر ها یا دکمه  ها ممکن است منجر به زشتی برنامه شما بشود.

 

 

4- بی توجهی به عملکرد داده ها

با دقت به تجزیه و تحلیل عملکرد  داده های موجود ، می توانید پس از راه اندازی تغییرات و ترفندهایی برای بهینه سازی برنامه خود  ایجاد کنید. بسیاری از توسعه دهندگان از سرمایه گذاری  در تجزیه تحلیل عملکرد دیتای کاربران غفلت می کنند. در نتیجه برنامه بهبود پیدا نمی کند.


5. عدم برنامه ریزی برای Ad-Blocking

Ad-Blocking ها از زمانی  که رایج شدن ، میلیاردها دلار برای شرکت های تبلیغاتی هزینه درست کرده اند. در حالی که به طور عمده این مرورگر رومیزی و موبایل  است که برای تبلیغ کنندگان این مشکل را به وحود اورده ، اپل به برنامه های شخص ثالث اجازه می دهد تا تبلیغات را در محیط های سافاری و برنامه های بومی غیرفعال کنند. بهترین راه حل استفاده از رویکرد خلاقانه هنگام نمایش محتوای تبلیغاتی در داخل برنامه ها می باشد.

 علاوه بر این  اپل سابقه طولانی در حذف برنامه هایی دارد که با تمرکز  روی خدمات تبلیغاتی طراحی شده اند. چگونه از حذف برنامه خود جلوگیری می کنید؟ ابتدا با ایجاد اپلیکیشنی که ارزش گزاری برای کاربران را الویت قرار می دهد سپس به تجربه کاربر بیاندیشید  و روی تکنیک های تبلیغاتی مربوطه برنامه ریزی کنید.

اگرچه برنامه ریزی مبتنی بر این اصول ممکن است کمی خلاقیت لازم داشته باشد و  و کمی بیشتر به طول بینجامد ، اما ارزش آن در اهداف کوتاه مدت و بلند مدت همچنین افزایش  درآمد شما تاثیر دارد. در بعضی مواقع ، عدم توجه برنامه نویسان به این مشکل باعث عدم پیشرفت شما می شود . امیدوارم این اشتباهات  در توسعه برنامه برا شما پیش نیاید.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما